Juni

Fredag 15 juni 07:15-08:15 Hatha Morning med Anna Gagner
Fredag 15 juni 11:30-12:30 Hatha med Anna Gagner
Fredag 15 juni 15:00-16:00 Hatha med Emma Müller
Fredag 15 juni 16:30-18:15 After Work Yoga med Anna Ahlqvist

Lördag 16 juni 08:30-10:00 Hatha Morning med Emma Müller
Lördag 16 juni 10:15-11:30 Strala med Maria Cerboni

Söndag 17 juni 08:30-10:00 Hatha Morning med Helén Jansson
Söndag 17 juni 17:00-18:00 Soma med Anna Ahlqvist

Måndag 18 juni 08:15-09:15 Hatha med Pia Pagrell
Måndag 18 juni 17:00-18:00 Strala med Maria Cerboni

Tisdag 19 juni 08:15-19:15 Hatha Flow med Anna Gagner
Tisdag 19 juni 17:30-19:00 Yin Yoga med John Sevehem

Onsdag 20 juni 08:15-09:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 20 juni 18:00-19:00 Hatha med John Sevehem

Torsdag 21 juni 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Torsdag 21 juni 18:15-19:45 Yin Yoga med Pia Pagrell

Fredag 22 juni 08:15-09:15 Hatha med Anna Gagner

Lördag 23 juni 15:30-16:30 Hatha med Pia Pagrell

Söndag 24 juni 08:30-10:00 Hatha med John Sevehem
Söndag 24 juni 17:00-18:00 Soma med Anna Ahlqvist

Måndag 25 juni 08:15-09:15 Hatha med Emma Müller
Måndag 25 juni 17:00-18:00 Strala med Maria Cerboni

Tisdag 26 juni 08:15-09:15 Hatha Flow med Anna Gagner
Tisdag 26 juni 17:30-18:30 Yin Yoga med John Sevehem

Onsdag 27 juni 08:15-09:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 27 juni 18:00-19:00 Hatha med John Sevehem

Torsdag 28 juni 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Torsdag 28 juni 18:15-19:15 Yin Yoga med John Sevehem

Fredag 29 juni 08:15-09:15 Hatha med Anna Gagner
Fredag 29 juni 15:30-16:45 Hatha med Anna Gagner

Lördag 30 juni 15:30-16:30 Hatha med Maria Cerboni

Juli

Söndag 01 juli 17:00-18:00 Soma med Anna Ahlqvist

Måndag 02 juli 08:15-09:15 Hatha med Emma Müller
Måndag 02 juli 17:00-18:00 Strala med Maria Cerboni

Tisdag 03 juli 08:15-09:15 Hatha Flow med Anna Gagner
Tisdag 03 juli 17:00-18:30 Yin Yoga med Maria Cerboni

Onsdag 04 juli 08:15-09:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 04 juli 18:00-19:00 Hatha med Helén Jansson

Torsdag 05 juli 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Torsdag 05 juli 18:15-19:45 Yin Yoga med Pia Pagrell

Fredag 06 juli 08:15-09:15 Hatha med Anna Gagner
Fredag 06 juli 15:30-16:45 Hatha med Emma Müller

Lördag 07 juli 08:30-10:00 Hatha med Anna Ahlqvist
Lördag 07 juli 15:30-16:30 Hatha med Pia Pagrell

Söndag 08 juli 08:30-10:00 Hatha med Anna Gagner
Söndag 08 juli 17:00-18:00 Soma med Anna Ahlqvist

Måndag 09 juli 08:15-09:15 Hatha med Emma Müller
Måndag 09 juli 17:00-18:00 Strala med Maria Cerboni

Tisdag 10 juli 08:15-09:15 Hatha Flow med Anna Gagner
Tisdag 10 juli 17:00-18:30 Yin Yoga med Maria Cerboni

Onsdag 11 juli 08:15-19:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 11 juli 18:00-19:00 Hatha med Helén Jansson

Torsdag 12 juli 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Torsdag 12 juli 18:15-19:15 Yin Yoga med Pia Pagrell

Fredag 13 juli 08:15-09:15 Hatha med Anna Gagner
Fredag 13 juli 15:30-16:45 Hatha med Emma Müller

Lördag 14 juli 08:30-10:00 Hatha med Anna Gagner
Lördag 14 juli 15:30-16:30 Hatha med Pia Pagrell

Söndag 15 juli 08:30-10:00 Hatha med Anna Gagner

Måndag 16 juli 08:15-09:15 Hatha med Emma Müller
Måndag 16 juli 17:00-18:00 Strala med Maria Cerboni

Tisdag 17 juli 08:15-09:15 Hatha Flow med Maria Cerboni

Onsdag 18 juli 08:15-09:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 18 juli 18:00-19:00 Hatha med Helén Jansson

Torsdag 19 juli 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Torsdag 19 juli 18:15-19:45 Yin Yoga med Pia Pagrell

Fredag 20 juli 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Fredag 20 juli 15:30-16:45 Hatha med Emma Müller

Lördag 21 juli 08:30-10:00 Hatha med Emma Müller
Lördag 21 juli 15:30-16:30 Hatha med Pia Pagrell

Söndag 22 juli 08:30-10:00 Hatha med Helén Jansson

Måndag 23 juli 08:15-09:15 Hatha med Emma Müller
Måndag 23 juli 17:00-18:00 Strala med Maria Cerboni

Tisdag 24 juli 08:15-09:15 Hatha Flow med Maria Cerboni
Tisdag 24 juli 17:30-19:00 Yin Yoga med Pia Pagrell

Onsdag 25 juli 08:15-09:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 25 juli 18:00-19:00 Hatha med Helén Jansson

Torsdag 26 juli 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Torsdag 26 juli 18:15-19:45 Yin Yoga med Helén Jansson

Fredag 27 juli 15:30-16:45 Hatha med Emma Müller

Måndag 30 juli 17:15-18:15 Dance Flow med Johanna Tiderius

Tisdag 31 juli 17:30-19:00 Yin Yoga med Karin Paulsdotter

Augusti

Torsdag 01 augusti 18:15-19:45 Yin Yoga med Karin Paulsdotter

Söndag 05 augusti 08:30-10:00 Vinyasa med Karin Brattberg

Måndag 06 augusti 08:15-09:15 Hatha med Karin Brattberg

Tisdag 07 augusti 08:15-09:15 Hatha Flow med Karin Brattberg
Tisdag 07 augusti 17:30-19:00 Yin Yoga med John Sevehem

Onsdag 08 augusti 08:15-09:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 08  augusti 18:00-09:00 Hatha med John Sevehem

Torsdag 09 augusti 08:15-09:15 Hatha med Maria Cerboni
Torsdag 09 augusti 18:15-19:45 Yin Yoga med John Sevehem

Fredag 10 augusti 08:15-09:15 Hatha med Karin Brattberg
Fredag 10 augusti 15:30-16:45 Hatha med Marell Ehlin

Lördag 11 augusti 08:30-10:00 Hatha med Marell Ehlin
Lördag 11 augusti 15:30-16:30 Hatha med Anna Ahlqvist

Söndag 12 augusti 08:30-10:00 Vinyasa med Karin Brattberg
Söndag 12 augusti 17:00-18:00 Soma med Anna Ahlqvist

Måndag 13 augusti 08:15-09:15 Hatha med Emma Müller
Måndag 13 augusti 17:00-18:00 Strala med Maria Cerboni

Tisdag 14 augusti 08:15-09:15 Hatha Flow med Anna Gagner
Tisdag 14 augusti 17:30-19:00 Yin Yoga med John Sevehem

Onsdag 15 augusti 08:15-09:15 Strala med Maria Cerboni
Onsdag 15 augusti 18:00-19:00 Hatha med John Sevehem

Torsdag 16 augusti 08:15-09:15 Hatha med Helén Jansson
Torsdag 16 augusti 18:15-19:45 Yin Yoga med Helén Jansson

Fredag 17 augusti 08:15-09:15 Hatha med Anna Gagner
Fredag 17 augusti 15:30-16:45 Hatha med Emma Müller

Lördag 18 augusti 08:30-10:00 Hatha med John Sevehem
Lördag 18 augusti 15:30-16:30 Hatha med Anna Ahlqvist

Söndag 19 augusti 08:30-10:00 Hatha med Helén Jansson
Söndag 19 augusti 17:00-18:00 Soma med Anna Ahlqvist